Hakkımızda

Beta Trafik, Bursa’da faaliyet gösteren, Tüm Türkiye geneline, çalışma tezgahı gibi metal ürünlerin yanı sıra, yol güvenliği ekipmanlarından olan delinatörler, refüj başı tabelaları, flaşörler, güvenlik bariyerleri, kasisler, şerit ayırıcılar, koni ve dubalar, stoperler, yol butonları ve yürüme yüzeyleri gibi trafik ve yol güvenliği ekipmanları tedarik eden bir Türk firmasıdır. 2022 yılından itibaren iç mekan (AVM, hastane, kamu kuruluşları, vb.) yönlendirme ürünlerini de portföyüne katan Beta Trafik, sektöründe öncü bir firma olmayı, en iyi ürünleri alıcıyla buluşturmayı ve müşteriyi markanın bir parçası haline getirmeyi amaçlayan bir misyona sahiptir.

Ürünlerimizi Bursa Nilüfer’de bulunan mağazamızda görerek satın alabilir veya web sitemiz üzerinden İyzico altyapısını kullanarak, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini kolaylaştırmak, müşterilerimize güvendikleri platformlardan alışveriş imkanı sunmak için, mağaza ve web sitemize ek olarak, aynı zamanda N11, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden de ürünlerimizi sipariş etme imkanı da sunuyoruz.

Satın aldığınız ürünlerin adedi ve desisine bağlı olarak, kargo firmalarıyla gönderim yaptığımız gibi, yüksek desili ürünleri ambarla tüm Türkiye geneline göndermekteyiz.

Ürün çeşitlerimiz arasında ucuz ve düşük kaliteli ürünler bulunmamaktadır. Kendimizi diğer firmalarla fiyat yarışının dışında tutuyor, müşterilerimize güvenlik standartlarına uygun, sahada kendini ispatlamış, kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlar tedarik ediyoruz.